Brazil Keratin 24k Gold - odżywka 300 ml


Producent: Brazil Keratin
43,95 43,95 zł 104,10 zł Oszczędzisz 58% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin 24k Gold - odżywka 300 ml

Nowa, ekskluzywna seria BK® ze złotem i keratyną to luksusowa pielęgnacja z zakresu kosmetyki włosów, która nadaje włosom świ­eżość, zdrowie, a także przywraca ich naturalny połysk. Regenerująca, keratynowa odżywka do włosów z dodatkiem złota, z doskonałym efektem regeneracyjnym dla zniszczonych włosów. Twoje włosy będą emanować zdrowiem i blaskiem.

Zastosowanie: Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki, dokładnie wetrzyj krem we włosy. Pozostaw na 2 minuty do działania, a następnie spłucz ciepłą wodą i wysusz.

Brazylijską keratynę można aplikować na wszystkie typy włosów, łącznie z pielęgnowanymi chemicznie, farbowanymi i z pasemkami. Większy efekt można oczywiście zauważyć na bardziej zniszczonych włosach. Czym bardziej włos jest naruszony, tym głębiej brazylijska keratyna wnika we włosy. Keratyna dodaje włosom połysku, wygładzenia i zdrowego wyglądu. Czas potrzebny do naprawy włosów ulegnie skróceniu. Brazylijska keratina w ciągu 2 – 4 miesięcy stopniowo zmywa się z włosów. Jej żywotność wspiera specjalna seria szamponów i odżywek z zawartością hy­drolizowanej keratyny.

Czas aplikacji trwa od 1,5 do 4 godzin w zależności od długości i gęstości włosów. Efekty są natychmiast widoczne. Czas potrzebny do naprawy włosów bardzo się obniży, w niektórych wypadkach wystarczy włosy umyć i iść. Ten preparat odnawia odporność włosów: deszcz lub pot już nie będą mieć wpływu na Twoją fryzurę. Kera­tyna stopniowo zmywa się z włosów. Jeżeli klient powtórzy aplikację, może za kilka miesięcy zauważyć wyraźne polepszenie jakości włosów. Włosy się nie łamią i dorastają do pożądanej długości. Bra­zylijska keratyna została odkryta w Brazylii i jest do dostania w USA i innych rynkach w Północnej i Środkowej Ameryce, we Francji, teraz także w Polsce.


Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Kosmetyki z 24k złotem , Odżywki , Odżywki i balsamy

Brazil Keratin 24k Gold - odżywka 300 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.