Brazil Keratin Beauty Keratin - 150 ml


Producent: Brazil Keratin
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
149,75 149,75 zł 288,30 zł Oszczędzisz 48% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin Beauty Keratin - 150 ml

Beauty keratin – keratyna wyprodukowana w UE według oryginalnej, bra­zylijskiego re­ceptury, dostosowane do europejskich włosów.

Specjalne leczenie dla wygładzenia i zregenerowania zniszczonych włosów. Podstawą leczenia jest kompleks keratynowy i kolagenowy, który pozostawia włosy błyszcząca i nawilżone, lepiej się układają.

Zastosowanie: Umyj włosy szamponem oczyszczającym. Szampon pozostaw do działania na 10 minut, a następnie spłucz wodą i wysusz na 80%. Keratynę nakładaj pół centymetra od skóry głowy. Rozczesz włosy grzebieniem z gęsty­mi zębami w celu uzyskania równomiernej aplikacji produktu. Pozostaw do działania na włosach na ok. 20 minut, a następnie wysusz średnio ciepłym powietrzem przy użyciu grzebienia. Cienkimi pasmami wyprostuj włosy prostownicą ustawioną na temperaturę 210–230°C, minimalnie 7 – 10 razy każde pasmo. Stosuj szampon i odżywkę Brazil keratin i nie myj włosów pierwsze trzy dni po aplikacji. W tych dniach nie związuj włosów w kucyk, warkocz ani nie zaczesuj za uszy.

Uwaga: Tylko do profesjonalnego użytku. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu ze skórą lub oczami przemyj je czystą wodą. Przechowuj w chłodnym miejscu, chronionym przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Wyprodukowane w UE, zgodnie z brazylijską recepturą, dostosowane do europejskich włosów.


Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Therapy , Regeneracja i pielęgnacja

Brazil Keratin Beauty Keratin - 150 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.