Brazil Keratin Hair Go Straight -do profesjonalnego zastosowania- 1000 ml


Producent: Brazil Keratin
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
1 049,00 1 049,00 zł 1 698,20 zł Oszczędzisz 38% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin Hair Go Straight -do profesjonalnego zastosowania- 1000 ml

Specjalna kuracja do wygładzania i regenerowania zniszczonych włosów. Podstawą leczenia jest keratynowy i kolagenowy kompleks, który pozostawia włosy błyszczące i nawilżone, lepiej się układają.

Zastosowanie: Umyj włosy szamponem oczyszczającym. Szampon pozostaw do działania na 10 minut, a następnie spłucz wodą i wysusz średnio ciepłym powie­trzem w 90%. Preprat aplikuj szczotką pół centymetra od skóry głowy. Rozczesz włosy grzebieniem z gęstymi zębami w celu uzyskania równomiernej aplikacji produktu. Podziel włosy na pasma i wysusz w 90% średnio ciepłym powietrzem przy pomocy grzebienia. Dokończ styli­zację przy użyciu tytanowej prostownicy w temperaturze 210°-230°C. Prostuj włosy cienkimi pasmami, minimalnie 10 razy każde pasmo. Nie myj włosów przez pierwsze trzy dni po aplikacji. Używaj wyłącznie szam­ponu, odżywki i serum Brazil keratin, wydłuży to czas działania Brazylijskiej keratyny. Ostrzeżenie: Tylko do użytku profesjonalnego.


Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Therapy , Regeneracja i pielęgnacja

Brazil Keratin Hair Go Straight -do profesjonalnego zastosowania- 1000 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.