Brazil Keratinkeratynowa maska(kokosowa) - 500 ml


Producent: Brazil Keratin
121,15 121,15 zł 206,45 zł Oszczędzisz 41% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratinkeratynowa maska(kokosowa) - 500 ml

Powoduje regenerację i wzmocnienie wszystkich typów włosów, bez względu na to, czy wyrosły włos jest już „niedostateczny dożywiony“ i na ogół nie da się go odżywić. Maska keratynowa działa na zasadzie reakcji chemicznej, która jest niezależna od rodzaju włosów. Po użyciu dojdzie do wzmocnienia włosów aż o 100%! Aby wesprzeć funkcje biochemiczne skóry, maska zawiera ponadto wyciąg z aloesu z wieloma składnikami bi­oaktywnymi i dodatkowo odżywczym pantenolem oraz witaminą B3 – kwasem nikotynowym.

Sposób użycia:

Umyj włosy szamponem oczyszczającym Clarifying. Szampon pozostaw na 10 minut, zmyj i wysusz suszarką. Na suche włosy nałóż płynny żel maski keratynowej i pod przykryciem przy jednoczesnym wcieraniu żelu we włosy, aby równomiernie roztarł się po ich powierzchni, pozostaw włosy przez minimalnie 15–30 minut. Proces regeneracji można przyspieszyć lekko ogrzewając włosy przy pomocy suszarki. Następnie ciepłą wodą zmyj żel z włosów bez stosowania szamponu. W razie potrzeby można użyć odżywki i serum Brazil Keratin. Następnie wysusz i wymodeluj włosy w tradycyjny sposób. Do regeneracji włosów długich, rozdwojonych, osłabionych, zniszczonych promieniami UV, farbowaniem rozjaśnianiem i trwałą. Po powtórnym użyciu Twoje włosy ponownie zyskają siłę, blask i objętość. Zalecana aplikacja raz w tygodniu.

Brazylijska keratyna – naturalne prostowanie i uzdrawianie wło­sów

Brazylijska keratyna Hair Go Straight to czysto naturalny produkt pielęgnujący włosy na bazie naturalnej keratyny, kolagenu, kokosa i czekolady.

Przywraca włosom zdrowie, gładkość, połysk i siłę. Keratyna to proteina, która jest głównym składnikiem skóry, włosów i paznokci. Bra­zylijska keratyna – keratynowa kuracja to proces, który nie tylko uzdrawia włosy, ale zarazem wygładzi kręcone i porowate włosy i to aż przez kilka miesięcy.

Brazylijska keratyna oprócz modelowania włosów także ekstremalnie regeneruje włosy i chroni przed szkodliwymi wpływami, jakimi są:

  • słońce – promieniowanie UV
  • morska woda
  • chlorowana woda
  • wiatr i mróz

Brazylijską keratynę można aplikować na wszystkie typy włosów, łącznie z pielęgnowanymi chemicznie, farbowanymi i z pasemkami. Większy efekt można oczywiście zauważyć na bardziej zniszczonych włosach. Czym bardziej włos jest naruszony, tym głębiej brazylijska keratyna wnika we włosy. Keratyna dodaje włosom połysku, wygładzenia i zdrowego wyglądu. Czas potrzebny do naprawy włosów ulegnie skróceniu. Brazylijska keratina w ciągu 2 – 4 miesięcy stopniowo zmywa się z włosów. Jej żywotność wspiera specjalna seria szamponów i odżywek z zawartością hy­drolizowanej keratyny.

Czas aplikacji trwa od 1,5 do 4 godzin w zależności od długości i gęstości włosów. Efekty są natychmiast widoczne. Czas potrzebny do naprawy włosów bardzo się obniży, w niektórych wypadkach wystarczy włosy umyć i iść. Ten preparat odnawia odporność włosów: deszcz lub pot już nie będą mieć wpływu na Twoją fryzurę. Kera­tyna stopniowo zmywa się z włosów. Jeżeli klient powtórzy aplikację, może za kilka miesięcy zauważyć wyraźne polepszenie jakości włosów. Włosy się nie łamią i dorastają do pożądanej długości. Bra­zylijska keratyna została odkryta w Brazylii i jest do dostania w USA i innych rynkach w Północnej i Środkowej Ameryce, we Francji, teraz także w Polsce.


Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Therapy , Regeneracja i pielęgnacja , Maseczki do twarzy

Brazil Keratinkeratynowa maska(kokosowa) - 500 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.