Brazil Keratin odżywka (BIO Volume) - 500 ml


Producent: Brazil Keratin
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
46,65 46,65 zł 132,15 zł Oszczędzisz 65% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Brazil Keratin odżywka (BIO Volume)

Brazil Keratin odżywka (BIO Volume) - 300 ml 6-10 dni
30,95 zł 98,70 zł
Oszczędzisz: 69% z ceny
koupit

Brazil Keratin odżywka (BIO Volume) - 500 ml

Doskonale przylega do włosów i ma wysoko odżywczą moc. Wyraźnie zwiększa objętość fryzury. Po użyciu włosy pozostaną miękkie, lśniące, zwiększy się objętość fryzury, obecny kwas mlekowy poprawi pH skóry do optymalnego poziomu fizjologicznego, wygładzi łuski włosów, odżywia i regeneruje. Dzięki użytkowym właściwościom BIO odżywka jest przyjazna zarówno dla włosów, jak i dla natury. Jest bardzo delikatna i przyjemna w użyciu. KERATIN dzięki swojej zawartości aminokwasów siarkowych znacznie regeneruje włosy. Dochodzi do regeneracji struktury białek włókien włosowych, włosy są mocniejsze, gładkie, błyszczące, nie strzępią się. Hydrolizat keratyny to najskuteczniejszy i najlepszy znany sposób regene­racji zniszczo­nych włosów.

Aplikacja: Nanieś na mokre włosy potrzebną ilość odżywki, dokładnie wetrzyj krem we włosy. Zostaw na 2 minuty do działania, następnie spłucz ciepłą wodą i wysusz.

Odżywka jest produkowana z BIO składników, nie zawiera silikonów, produktów petrochemicznych, parabenów ani etoksylatów. Z lekkim „zielonym“ hipoalergicznym zapachem. Dla Twojego zdrowia i urody. Dobry dla Ciebie i natury.

Brazylijska keratyna – naturalne prostowanie i uzdrawianie wło­sów

Brazylijska keratyna Hair Go Straight to czysto naturalny produkt pielęgnujący włosy na bazie naturalnej keratyny, kolagenu, kokosa i czekolady.

Przywraca włosom zdrowie, gładkość, połysk i siłę. Keratyna to proteina, która jest głównym składnikiem skóry, włosów i paznokci. Bra­zylijska keratyna – keratynowa kuracja to proces, który nie tylko uzdrawia włosy, ale zarazem wygładzi kręcone i porowate włosy i to aż przez kilka miesięcy.

Brazylijska keratyna oprócz modelowania włosów także ekstremalnie regeneruje włosy i chroni przed szkodliwymi wpływami, jakimi są:

  • słońce – promieniowanie UV
  • morska woda
  • chlorowana woda
  • wiatr i mróz
Brazylijską keratynę można aplikować na wszystkie typy włosów, łącznie z pielęgnowanymi chemicznie, farbowanymi i z pasemkami. Większy efekt można oczywiście zauważyć na bardziej zniszczonych włosach. Czym bardziej włos jest naruszony, tym głębiej brazylijska keratyna wnika we włosy. Keratyna dodaje włosom połysku, wygładzenia i zdrowego wyglądu. Czas potrzebny do naprawy włosów ulegnie skróceniu. Brazylijska keratina w ciągu 2 – 4 miesięcy stopniowo zmywa się z włosów. Jej żywotność wspiera specjalna seria szamponów i odżywek z zawartością hy­drolizowanej keratyny.

Czas aplikacji trwa od 1,5 do 4 godzin w zależności od długości i gęstości włosów. Efekty są natychmiast widoczne. Czas potrzebny do naprawy włosów bardzo się obniży, w niektórych wypadkach wystarczy włosy umyć i iść. Ten preparat odnawia odporność włosów: deszcz lub pot już nie będą mieć wpływu na Twoją fryzurę. Kera­tyna stopniowo zmywa się z włosów. Jeżeli klient powtórzy aplikację, może za kilka miesięcy zauważyć wyraźne polepszenie jakości włosów. Włosy się nie łamią i dorastają do pożądanej długości. Bra­zylijska keratyna została odkryta w Brazylii i jest do dostania w USA i innych rynkach w Północnej i Środkowej Ameryce, we Francji, teraz także w Polsce.

.Do tego produktu nasi klienci kupili także

Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 500 ml

Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 500 ml

46,65 zł 98,70 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit 5-10 dni
Brazil Keratinkeratynowa maska(kokosowa) - 500 ml

Brazil Keratinkeratynowa maska(kokosowa) - 500 ml

116,40 zł 199,05 zł
Oszczędzisz: 42% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.
Brazil Keratin odżywka (czekoladowa) - 300 ml

Brazil Keratin odżywka (czekoladowa) - 300 ml

30,95 zł 65,25 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.
Brazil Keratin szampon (czekoladowy) - 300 ml

Brazil Keratin szampon (czekoladowy) - 300 ml

30,95 zł 65,25 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.

Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Odżywki , Odżywki i balsamy

Brazil Keratin odżywka (BIO Volume) - 500 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.