Brazil Keratin serum - 25 ml


Producent: Brazil Keratin
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
10,95 10,95 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin serum - 25 ml

Poza wyciągiem z aloesu zawiera „niezbędny“ keratynowy hydrolizat, który bierze udział w głębokiej regeneracji zniszczonych włosów. Siarkowe aminokwasy z hydrolizatu umożliwiają che­miczne przywrócenie spajających mostków siarkowych we włosach i tym sposobem wzmacniają je i regenerują. Do procesu odnowy znacznie przyczyniają się także substancje czynne ekstraktu z aloesu. Kwaśnym pH zniszczą włoso­we łuski, przywrócą włosom brakujący tłuszcz, naturalna lecytyna nadaje włosom połysk. Ta kuracja jest bardzo skuteczna, ponieważ działa na włosy przez cały czas po aplikacji, aż do następnego mycia. Wzmocnienie włosów wynosi aż 100% i jest mechanicznie zmierzalne!

Brazylijska keratyna – naturalne prostowanie i uzdrawianie wło­sów

Brazylijska keratyna Hair Go Straight to czysto naturalny produkt pielęgnujący włosy na bazie naturalnej keratyny, kolagenu, kokosa i czekolady.

Przywraca włosom zdrowie, gładkość, połysk i siłę. Keratyna to proteina, która jest głównym składnikiem skóry, włosów i paznokci. Bra­zylijska keratyna – keratynowa kuracja to proces, który nie tylko uzdrawia włosy, ale zarazem wygładzi kręcone i porowate włosy i to aż przez kilka miesięcy.

Brazylijska keratyna oprócz modelowania włosów także ekstremalnie regeneruje włosy i chroni przed szkodliwymi wpływami, jakimi są:

  • słońce – promieniowanie UV
  • morska woda
  • chlorowana woda
  • wiatr i mróz

Brazylijską keratynę można aplikować na wszystkie typy włosów, łącznie z pielęgnowanymi chemicznie, farbowanymi i z pasemkami. Większy efekt można oczywiście zauważyć na bardziej zniszczonych włosach. Czym bardziej włos jest naruszony, tym głębiej brazylijska keratyna wnika we włosy. Keratyna dodaje włosom połysku, wygładzenia i zdrowego wyglądu. Czas potrzebny do naprawy włosów ulegnie skróceniu. Brazylijska keratina w ciągu 2 – 4 miesięcy stopniowo zmywa się z włosów. Jej żywotność wspiera specjalna seria szamponów i odżywek z zawartością hy­drolizowanej keratyny.

Czas aplikacji trwa od 1,5 do 4 godzin w zależności od długości i gęstości włosów. Efekty są natychmiast widoczne. Czas potrzebny do naprawy włosów bardzo się obniży, w niektórych wypadkach wystarczy włosy umyć i iść. Ten preparat odnawia odporność włosów: deszcz lub pot już nie będą mieć wpływu na Twoją fryzurę. Kera­tyna stopniowo zmywa się z włosów. Jeżeli klient powtórzy aplikację, może za kilka miesięcy zauważyć wyraźne polepszenie jakości włosów. Włosy się nie łamią i dorastają do pożądanej długości. Bra­zylijska keratyna została odkryta w Brazylii i jest do dostania w USA i innych rynkach w Północnej i Środkowej Ameryce, we Francji, teraz także w Polsce.Do tego produktu nasi klienci kupili także

Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 500 ml

Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 500 ml

46,20 zł 97,75 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.
Brazil Keratin szampon (czekoladowy) - 300 ml

Brazil Keratin szampon (czekoladowy) - 300 ml

30,65 zł 64,60 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.
Brazil Keratin odżywka (kokosowa) - 1000 ml

Brazil Keratin odżywka (kokosowa) - 1000 ml

75,20 zł 165,50 zł
Oszczędzisz: 55% z ceny
koupit 5-10 dni
Brazil Keratin odżywka (kokosowy) - 300 ml

Brazil Keratin odżywka (kokosowy) - 300 ml

30,50 zł 64,60 zł
Oszczędzisz: 53% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.

Kategórie: Brazylijska keratyna do włosów , Therapy , Kosmetyki do włosów - rabaty% , Regeneracja i pielęgnacja

Brazil Keratin serum - 25 ml

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.