Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 1000 ml


Producent: Brazil Keratin
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
75,85 75,85 zł 168,75 zł Oszczędzisz 55% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 1000 ml

Zawarte betainy wraz z roślinną le­cytyną pozosta­wiają skórę u­mytą, miękką i naturalną, włosów nadaje przyjemny, na­turalny efekt zmiękczający. Dzięki pożytecznym cechom szampon BIO jest łagodny zarówno dla ciała, jak i natury. Jest bardzo łagodny i przy­jemny w użyciu. Szampon został wyprodukowany jako bardzo wydajny koncen­trat. Do umycia włosów zazwyczaj wystarcza tylko 2–3 ml środka.

KERATYNA dzięki swojej zawartości aminokwasów siarkowych włosy znacznie regeneruje. Dochodzi do regeneracji struktury włó­kien białkowych włosów, włosy będą wzmocnione (aż o 100%!), są gładkie, błyszczące, nie rozdwajają się. Keratynowy hydrolizat to najskuteczniejszy i najbardziej wszechstronny znany środek do regeneracji znis­zczonych włosów.

Zastosowanie: Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość szamponu i dokładnie je umyj. Następnie spłucz ciepłą wodą i wysusz.

Brazylijska keratyna – naturalne prostowanie i uzdrawianie wło­sów

Brazylijska keratyna Hair Go Straight to czysto naturalny produkt pielęgnujący włosy na bazie naturalnej keratyny, kolagenu, kokosa i czekolady.

Przywraca włosom zdrowie, gładkość, połysk i siłę. Keratyna to proteina, która jest głównym składnikiem skóry, włosów i paznokci. Bra­zylijska keratyna – keratynowa kuracja to proces, który nie tylko uzdrawia włosy, ale zarazem wygładzi kręcone i porowate włosy i to aż przez kilka miesięcy.

Brazylijska keratyna oprócz modelowania włosów także ekstremalnie regeneruje włosy i chroni przed szkodliwymi wpływami, jakimi są:

  • słońce – promieniowanie UV
  • morska woda
  • chlorowana woda
  • wiatr i mróz

Brazylijską keratynę można aplikować na wszystkie typy włosów, łącznie z pielęgnowanymi chemicznie, farbowanymi i z pasemkami. Większy efekt można oczywiście zauważyć na bardziej zniszczonych włosach. Czym bardziej włos jest naruszony, tym głębiej brazylijska keratyna wnika we włosy. Keratyna dodaje włosom połysku, wygładzenia i zdrowego wyglądu. Czas potrzebny do naprawy włosów ulegnie skróceniu. Brazylijska keratina w ciągu 2 – 4 miesięcy stopniowo zmywa się z włosów. Jej żywotność wspiera specjalna seria szamponów i odżywek z zawartością hy­drolizowanej keratyny.

Czas aplikacji trwa od 1,5 do 4 godzin w zależności od długości i gęstości włosów. Efekty są natychmiast widoczne. Czas potrzebny do naprawy włosów bardzo się obniży, w niektórych wypadkach wystarczy włosy umyć i iść. Ten preparat odnawia odporność włosów: deszcz lub pot już nie będą mieć wpływu na Twoją fryzurę. Kera­tyna stopniowo zmywa się z włosów. Jeżeli klient powtórzy aplikację, może za kilka miesięcy zauważyć wyraźne polepszenie jakości włosów. Włosy się nie łamią i dorastają do pożądanej długości. Bra­zylijska keratyna została odkryta w Brazylii i jest do dostania w USA i innych rynkach w Północnej i Środkowej Ameryce, we Francji, teraz także w Polsce.


Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Szampony , Szampony

Brazil Keratin szampon (BIO Volume) - 1000 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.