Brazil Keratin zestaw startowy 4x 100 ml


Producent: Brazil Keratin
W magazynie 1-2 szt.
Błyskawiczna wysylka
171,35 171,35 zł 341,70 zł Oszczędzisz 50% z ceny

DARMOWY ZWROT do 30 dni ze zwrotem kosztów dostawy

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Brazil Keratin zestaw startowy 4x 100 ml

Pakiet startowy do pracy z Brazylijską keratyną zawiera:
100 ml Claryfing Shampoo
100 ml Shampoo Coco
100 ml Conditioner Coco
100 ml Keratin Beauty

100 ml Claryfing Shampoo

Bardzo łagodny i bogaty szampon do głębokiego oczyszczania włosów przed nałożeniem keratynowego systemu regeneracyjnego na włosy. Ten przedaplikacyjny szampon nie tylko doskonale odtłuści wło­sy, ale dzięki obecności substancji chelatotwórczych także s­kutecznie usunie pozostałości osadów mineralnych z włosów. Szampon Clary­fiying trzeba aplikować dla prawidłowego działania bra­zylijskiej keratyny.

100 ml Shampoo Coco

Ten aktywny szampon nie tylko doskonale oczyszcza włosy, ale dodaje włosom „potrzebnego do życia“ hydrolizatu keratynowego, który bierze udział w głębokiej regeneracji zniszczonych włosów. Siarkowe aminokwasy z hydrolizatu umożliwiają przyw­rócenie spajających mos­tków siarkowych we włosach i tym sposobem wzmacniają je i regenerują. Do procesu odnowy znacznie przyczyniają się także substancje czynne ekstraktu z aloesu. Kwaśnym pH zniszczą włosowe łuski.

100 ml Conditioner Coco

Poza ekstraktem Aloe Vera zawiera „potrzebny do życia“ hydrolizat keratynowy, który bierze udział w głębokiej regeneracji zniszczonych włosów. Siarkowe aminokwasy z hydrolizatu umożliwiają przyw­rócenie spajających mos­tków siarkowych we włosach i tym sposobem wzmacniają je i regenerują. Do procesu odnowy znacznie przyczyniają się także substancje czynne ekstraktu z aloesu. Kwaśnym pH zniszczą włosowe łuski, przywrócą włosom brakujący tłuszcz, naturalna lecytyna nadaje włosom połysk.

100 ml Keratin Beauty

Specjalne kuracja do wygładzenia i zregenerowania zniszczonych włosów. Podstawą pielęgnacji jest keratynowy i kolagenowy kompleks, który pozostawia włosy błyszczące i nawilżone, lepiej się układają.


Jak teraz zamówię produkt, to kiedy go otrzymam?
Ekspresowa dostawa 05.11.
Przesylkownia.pl: 05.11.

Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Brazylijska keratyna do włosów , Zestawy , Zestawy

Brazil Keratin zestaw startowy 4x 100 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.