Dlaczego u nas kupować?

Gwarancja wysokiej jakości

Wiarygodność, wysoka jakość produktów i szybkość dostawy są dla sklepu internetowego Xperfume.pl priorytetem. Zarejestrowanym klientom regularnie uprzyjemniamy zakupy kuponami zniżkowymi. Wszystkim klientom ponadto codziennie umożliwiamy uzyskanie kolejnej zniżki w ramach Szczęśliwej godziny. Klientów z pewnością ucieszą także prezenty dodawane do każdego zamówienia.

W celu utrzymania wysokiego standardu naszych usług, przykładamy najwyższą uwagę do relacji z klientami. Nasz dział obsługi klienta jest nieustannie gotowy do spełniania Waszych próśb i życzeń i odpowiadania na każde pytanie. Kiedy potrzebujecie porady przy wyborze wygodnego sposobu dostawy lub pomocy przy wyborze najlepszych perfum, jesteśmy tu dla Was.

Xperfume.pl jako jedyna internetowa perfumeria na rynku oferuje możliwość skorzystania z przedłużonego terminu zwrotu produktów. Użytkownik ma prawo odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wg obowiązującego § 53, ust.7 Kodeksu Cywilnego. Aby udowodnić Państwu wysoką jakość naszych usług, z chęcią oferujemy nawet dwukrotnie wydłużony termin zwrotu. . Towar zakupiony w Xperfume.pl możecie więc zwrócić w terminie do 30 dni od odebrania zamówienia. Warunkiem jest nierozpakowany, nieużywany, nieuszkodzony i kompletny produkt, który należy dostarczyć w czasie obowiązywania terminu zwrotu do centralnego magazynu w Pisku lub do sklepu stacjonarnego w Pradze.

Perfumy w 100% oryginalne

Xperfume.pl należy do największych sprzedawców perfum i kosmetyków na rynku. Wszystkie produkty odbieramy tylko od renomowanych dystrybutorów – perfumy i kosmetyki docierają do Was najkrótszą możliwą drogą wprost od producenta. Gwarancją najwyższej jakości jest 350 000 naszych zadowolonych klientów z Czech, Słowacji i Polski. Jeżeli mimo to pojawiłyby się u Was jakieś wątpliwości, oferujemy przedłużony okres odstąpienia od umowy, a więc możliwość bezpłatnego zwrotu towaru w terminie do 30 dni. Kupując w Xperfume.pl niczego nie ryzykujecie. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko dla Waszej maksymalnej satysfakcji.

Gwarancja najlepszego zapakowania paczki

Aby zapewnić Wam maksymalną satysfakcję z usług i produktów w Xperfume.pl, jest dla nas kluczową kwestią idealny stan doręczanej przesyłki. Korzystamy z najnowocześni­ejszych technik zabezpieczania towarów w paczce aby nie doszło do uszkodzenia w trakcie transportu. Doręczenie paczek powierzamy wyłącznie zaufanym i wiarygodnym dostawcom. Jest to dla naszego sklepu i dla Was gwarancja w 100% idealnego stanu produktów po dostarczeniu. Jeżeli mimo to wyjątkowo zdarzy się, że otrzymacie produkt uszkodzony, proszę bez wahania skontaktować z naszą infolinią, gdzie wspólnie umówimy się na jak najszybsze możliwe rozwiązanie sprawy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.