Dolce Gabbana The One - damska EDT 50 ml


Producent: Dolce Gabbana
217,25 217,25 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Dolce Gabbana The One


Dolce Gabbana The One - damska EDT 50 ml

Dolce & Gabbana The One:
Wyjątkowy zapach dla wyjątkowej kobiety, takiej jak Dolce & Gabbana The One. Jest dostosowany do potrzeb kobiet, które w jednej chwili przyciągają uwagę otoczenia nie tylko swoim wyglądem, ale także zachowaniem i pięknem wewnętrznym. Ten zapach jest znany jako zapach z charakterem, jest oryginalny i wciągający. Zapach oparty jest na orientalnej kompozycji kwiatowo-owocowej opisywanej jako ciepła, zmysłowa i ozdobiona pysznym waniliowym zapachem. Zapach został wprowadzony na świat w 2006 roku.

Kompozycja rozpoczyna się owocowymi tonami, z jednym zapachem, oczaruje Cię zapach liczi, świeżej mandarynki i bergamotki oraz zapach soczystej, dojrzałej brzoskwini. Podczas gdy wprowadzenie było owocem, serce bije w rytm kwiatów. Zapach jaśminu, białej lilii i delikatnej konwalii przeplata się z nutą śliwki. Zmysłową podstawą jest połączenie słonecznego bursztynu, wetiweru, zmysłowego piżma i intensywnego aromatu wanilii. Bądź sobą z zapachem Dolce & Gabbana The One.

Dolce & Gabbana The One może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Dolce & Gabbana The One:
Dolce & Gabbana The One:
mandarynka, liczi, biała brzoskwinia, liść bergamotki

Dolce & Gabbana The One Heart:
kwiat pomarańczy, konwalia, jaśmin, ylang-ylang, lilia

Dolce & Gabbana The One:
ambra, wetiwer, wanilia, piżmo, mech

Dolce Gabbana The One video


Kategórie: Dolce Gabbana , Wyprzedaż MAGAZYNU ,

Dolce Gabbana The One - damska EDT 50 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.