Dunhill Desire - męska EDT 100 ml


Producent: Dunhill
125,25 125,25 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Dunhill Desire - męska EDT 100 ml

Perfumy Dunhill Desire:
Męska woda toaletowa Dunhill Desire powstała w 2000 roku, u progu nowego tysiąclecia. Nieodparcie zapachem pełnym pasji jest nowe pokolenie pewnych siebie mężczyzn, którzy chcą w pełni żyć. Słynny „nos” tego zapachu to perfumiarz Michel Almairac. Ciepłe odcienie jabłka, wanilii i różu ukryte w głębokiej, czerwonej kolbie predestynują wodę toaletową Dunhill Desire na zimowe wieczory towarzyskie. Jednak zainteresujesz się nim w ciągu dnia, o każdej porze roku. To zależy tylko od emocji, które chcesz wspierać.

Perfumy Dunhill Desire charakteryzują się wyżej wymienionymi esencjami jabłka, wanilii i róży, do których dodaje się piżmo, cytrynę, tek, neroli, bergamotę i paczulę. Wanilia z piżmem zapewnia zmysłowy pogłos męskiego zapachu Desire przez wiele godzin. Skorzystaj z tych sprawdzonych od wieków esencji, wspieraj swoją męską charyzmę i seksapil! Możesz zamówić perfumy Dunhill Desire w naszym sklepie internetowym od razu. Dunhill Desire może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Skład Dunhill Desire:
Dunhill Desire Perfume Head:
cytryna, bergamotka, neroli, jabłko

Perfumy Dunhill Desire Heart:
paczula, róża, drewno tekowe

Baza perfum Perfumy Dunhill:
ambra, wanilia, rzadkie drewno

Wideo perfumy Dunhill Desire


Kategórie: Dunhill ,

Dunhill Desire - męska EDT 100 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.