InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt. - White


Producent: InvisiBobble
17,45 17,45 zł 22,05 zł Oszczędzisz 21% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt.

InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt. - Black W magazynie 1-2 szt.
17,45 zł 22,05 zł
Oszczędzisz: 21% z ceny
koupit
InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt. - Pink W magazynie 3-5 szt.
17,45 zł 22,05 zł
Oszczędzisz: 21% z ceny
koupit

InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt. - White

To gumka, która dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi nie pozostawia na włosach żadnych śladów. Włosy wokół kucyka zostaną poddane minimalnemu naciskowi, a mimo to będą mocno związane. Po wypróbowaniu nie będziesz już ani Ty ani Twoi klienci używać żadnych innych!

Zalety:

  1. NIE ŚCISKA WŁOSÓW – magiczna sztuczka, na której oparta jest gumka do włosów Invisibobble, polega na specjalnym kształcie sprężyny owijającej się wokół włosów. Gdy ta ozdoba owinięta jest wokół włosów, nie powstaje nacisk na włosy taki, jak w przypadku innych ozdób, które są owinięte na całym obwodzie kucyka i pozostawiają w ten sposób wyraźny ślad. Ten specjalny kształt gumki do włosów Invisibobble pozwala na mocne związanie włosów w kucyka, ale bez mocnego nacisku i ściśnięcia. Dzięki temu włosy w kucyku mają więcej miejsca niż w normalnej gumce.
  2. NIE POWODUJE BÓLU GŁOWY – kobiety, które często noszą kucyka, cierpią na bóle głowy. Gumka do włosów Invisibobble oferuje rozwiązanie, które poszczególnych włosów nie ściska ani uciska pasm włosów. Umozliwia to jej wyjątkowy kształt.
  3. DELIKATNA DLA WŁOSÓW – gumka do włosów Invisibobble jest czymś więcej niż tylko oryginalną ozdobą. Jest bardzo delikatna dla włosów, ponieważ nie jest wykonana z metalu, co wywołuje często łamliwość włosy. Zamiast tego tworzą ją dwa końce zlutowane ze sobą, więc nie wplątuje się we włosy ani ich nie niszczy.
  4. NADAJE SIĘ DO WSZYSTKICH TYPÓW WŁOSÓW – może być ozdobą każdego rodzaju włosów – kręconych, prostych, cienkich, gęstych. Invisibobble pasuje wszystkim!
  5. MOŻNA WYKORZYSTAĆ JAKO BRANSOLETKĘ – gumkę do włosów Invisibobble polecamy nosić również jako bransoletkę, jeśli akurat nie używasz jej jako ozdoby do włosów, wygląda bardzo oryginalnie.


Do tego produktu nasi klienci kupili także

Dtangler Szczotka do rozczesywania - złota

Dtangler Szczotka do rozczesywania - złota

35,10 zł 68,80 zł
Oszczędzisz: 49% z ceny
koupit W magazynie 1-2 szt.

Kategórie: Ekspresowa wysyłka , Profesjonalne dodatki , Profesjonalne akcesoria , InvisiBobble - gumki do włosów

InvisiBobble Gumka do włosów 3 szt. - White

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.