Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - męska EDT 100 ml


Producent: Issey Miyake
247,25 247,25 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey


Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - męska EDT 100 ml

Perfumy Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey:
Issey Miyake L´Eau Majeure D'Issey, nowy zapach męskiej wody toaletowej, stał się nowością 2017 roku, odzwierciedlając piękno i siłę natury, życia i uroku czystej wody. Rezultatem jest zapach, który jest tak magiczny jak ciepłe promienie słońca spoglądające na czystą powierzchnię morza. Również konstrukcja butelki w jasnoniebieskim kolorze przypomina siłę i głębokość wody.

Świeża i czysta, to woda toaletowa, której koncert zapachu rozpoczyna się od połączenia słodkawego grejpfruta i aromatu bergamotki. Po wprowadzeniu cytrusowych tonów następują nuty morskie ukryte w samym sercu. Wniosek, który podkreśla Twoją męskość, łączy w sobie zapach bursztynowego drewna i zapach kaszmiru. Ładuj każdy nowy dzień wodą toaletową Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey. Możesz zamówić Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey natychmiast w naszym sklepie internetowym. Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Issey Miyake A Scent:
Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey Perfume Head:
grejpfrut, bergamotka

Serce perfum Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey:
dźwięki morskie

Podstawa perfum Miyake L´Eau Majeure d´Issey:
kaszmir, ton drzewny


Kategórie: Issey Miyake

Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - męska EDT 100 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.