Jimmy Choo Man Intense - męska EDT 100 ml


Producent: Jimmy Choo
176,50 176,50 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Jimmy Choo Man Intense - męska EDT 100 ml

Jimmy Choo Man Intense Perfume:
Jimmy Choo to woda toaletowa Jimmy Choo Man Intense Elegance Fragrance, której towarzyszy czarny, ponadczasowy design z imitacją skóry krokodyla i połączeniem aromatycznych składników. Ten wyjątkowy zapach jest dla mężczyzny, który jest pewny siebie i nie boi się nowych wyzwań. Zapach został wprowadzony na świat w 2016 roku i został rozpoznany przez wielu mężczyzn i kobiety, których była w stanie zauroczyć podczas jednego zapachu.

Zapach wody Jimmy Choo Man Intense przekona Cię o wyjątkowości tego zapachu. Kontrasty poszczególnych elementów tworzą połączenie, które zachwyci Cię doskonałą harmonią. Lawenda, orzeźwiająca mandarynka i melon to dźwięki, które Cię witają. Ostry aromat dostarcza czerwonego pieprzu, ukrytego w sercu zapachu. Męska i zmysłowa podstawa zapachu składa się z paczuli i fasoli tonka. Zrób najlepsze wrażenie dzięki wodzie toaletowej Jimmy Choo Man Intense. Perfumy Jimmy Choo Man można zamówić natychmiast w naszym sklepie internetowym. Jimmy Choo Man Intense może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Jimmy Choo Man Intense:
Jimmy Choo Man Intense:
pomarańcza, lawenda, arbuz

Jimmy Choo Man Intense:
pieprz, geranium, artemisia

Jimmy Choo Man Intense:
paczula, labdanum, tonka


Wideo do Jimmy Choo Man Intense Perfume
Kategórie: Męskie

Jimmy Choo Man Intense - męska EDT 100 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.