Paco Rabanne Olympea Intense - damska EDP 30 ml


Producent: Paco Rabanne
218,15 218,15 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Paco Rabanne Olympea Intense


Paco Rabanne Olympea Intense - damska EDP 30 ml

Paco Rabanne Olympea Intense Perfume:
Dzisiejsza bogini, Paco Rabanne Olympéa Intense, która celebruje piękno i dowcip każdej kobiety. Perfumy Water Paco Rabanne Olympéa Intense ma na celu obudzić zmysłowość, która ześlizguje się w każdej kobiecie. Zostań boginią perfumowanego Paco Rabanne Olympéa Intense.

Perfumy damskie Paco Rabanne Olympéa Intense łączą w sobie zmysłowość tonów soli morskiej z odurzającym zapachem słodkiej wanilii, ukrytej przed bursztynowym tonem. Pozornie niekompatybilne połączenie soli i słodkiej wanilii tworzy boską harmonię zapachów. Doprowadź do zapachu, który składa się tylko z trzech składników, tworząc połączenie, któremu nie można się oprzeć. Zrób swoje perfumy do ciała z Paco Rabanne Olympé Intense. Możesz zamówić Paco Rabanne Olympea Intense natychmiast w naszym sklepie internetowym. Paco Rabanne Olympea Intense może uszczęśliwić Cię już po kilku dniach.

Paco Rabanne Olympea Intense Perfume:
Paco Rabanne Olympea Intense Perfume Head:
pieprz, sól

Paco Rabanne Olympea Intense Heart:
ambra, kwiat pomarańczy, płatek róży

Paco Rabanne Olympea Intense:
wanilia


Kategórie: Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Intense - damska EDP 30 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.