Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - damska EDP 60 ml


Producent: Thierry Mugler
259,40 259,40 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - damska EDP 60 ml

Thierry Mugler Alien Perfume:
Opis produktu Szukasz zapachu, który po prostu urzeka Cię jednym spojrzeniem i pierwszym zapachem? Czy poddałeś się zapachowi Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation, który stał się ozdobą lady w 2016 roku? Inspirujący, oryginalny, niepowtarzalny, to zapach, który kryje się w ekstrawaganckim flakonie. Odkryj swoją wyjątkowość.

Czy tęsknisz za zapachem, który wychodzisz z tłumu i stajesz się centrum uwagi gdziekolwiek jesteś? Nie przegap wody perfumowanej, która opiera się na starannym wyborze tylko trzech pachnących składników. Aromat łączy w sobie aromat jaśminu sambac, który w niektórych kulturach jest ceniony za działanie afrodyzjaku, zapach kaszmiru i słonecznego jaśminu. Czy Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation zdobędzie Twoje serce?

Możesz od razu zamówić Thierry Mugler Alien z naszego sklepu internetowego. Thierry Mugler Alien może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Kompozycja perfum Thierry Mugler Alien:
Thierry Mugler Alien Perfume Head:
jaśmin sambac

Serce perfumy Thierry Mugler Alien:
Kaszmir

Baza perfum Thierry Mugler Alien:
Biała ambra

Wideo perfumy Thierry Mugler Alien
Kategórie: Thierry Mugler

Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - damska EDP 60 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.