Thierry Mugler Angel Muse - damska EDP 50 ml


Producent: Thierry Mugler
219,95 219,95 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Thierry Mugler Angel Muse


Thierry Mugler Angel Muse - damska EDP 50 ml

Thierry Mugler Angel Muse:
Każda kobieta może być uważana za anioła na ziemi ze względu na jej piękno i osobowość. Podkreśl swoją anielską stronę za pomocą Thierry Mugler Angel Muse. Zapach pachnącej wody, który dosłownie urzeknie Cię swoją pachnącą kompozycją opartą na starannie dobranych akordach zapachowych, został wprowadzony na rynek w 2016 roku. Według autorów, ten zapach jest tak wyjątkowy, że albo go nienawidzisz, albo go kochasz, nic pomiędzy. Zapach dla smakoszy wybrał wiele kobiet, czy też Cię oczaruje?

Thierry Mugler Angel można zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Dzięki wprowadzającym dźwiękom możesz spodziewać się bardzo dynamicznego połączenia dwóch kontrastujących zapachów, a mianowicie lekko słodkiego grejpfruta o pikantnym aromacie różowego pieprzu. Unikalny aromat kremu z orzechów laskowych czeka na Ciebie w sercu, a pachnący koncert zamyka duet paczuli i wetiweru. Czy zapach wody stanie się Thierry Mugler Angel Muse swoją miłością do życia? Thierry Mugler Angel Muse może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Thierry Mugler Angel Muse:
Thierry Mugler Angel Muse:
grejpfrut, pieprz:

Serce perfum Thierry Mugler Angel:
róża, orzech laskowy, bita śmietana

Thierry Mugler Angel Muse:
paczula, wetiwer

Wideo perfumy Thierry Mugler Angel MuseKategórie: Thierry Mugler

Thierry Mugler Angel Muse - damska EDP 50 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.