Travalo Classic HD - unisex 5 ml Purple (Fioletowe)


Producent: Travalo
41,10 41,10 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Travalo Classic HD


Travalo Classic HD - unisex 5 ml Purple (Fioletowe)

Travalo Classic HD:

Travalo Classic HD to rewolucyjny dozownik do ponownego napełnienia, który umożliwia łatwe, szybkie i wygodne użycie Twoich ulubionych perfum zawsze i wszędzie. Dzięki opatentowanemu systemowi, będzie się wypełniać ulubionym zapachem już w ciągu kilku sekund. Produkt TRAVALO Classic HD jest przezroczysty, więc nie musisz się bać, że w najmniej oczekiwanym momencie Twoje ulubione perfumy się skończą.. TRAVALO może być używany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety.

Zaletą tego produktu jest jego lekkość oraz odporność na uderzenia. Zmieści się w każdej torebce, zabierzesz go w każdą podróż, jest idealny w nagłych przypadkach. 98% komponentów z których wykonany jest TRAVALO w pełni nadaje się do recyklingu.

Jeszcze jedną dodatkową korzyścią jest to, że Travalo Classic HD można bezpiecznie wziąć na pokład samolotu, co więcej unikalny system kontroli ciśnienia wewnątrz opakowania, zapewnia, że Travalo Classic HD dostosowuje się do zmiany ciśnienia powietrza w czasie lotu.

Travalo Classic HD przy napełnieniu całego opakowania wystarczy aż na 65 aplikacji Twoich ulubionych perfum. Mierzy zaledwie 8 cm i waży 13 g. Travalo Classic HD możecie natychmiast zamówić w naszym internetowym sklepie. Travalo Classic HD może Państwu sprawić radość już za kilka dni.

Materiał: korpus - aluminium, atomizer – plastik


Kategórie: Małe flakony do ponownego napełnienia

Travalo Classic HD - unisex 5 ml Purple (Fioletowe)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.