Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Złota)


Producent: Travalo
33,35 33,35 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów


Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Złota)

Travalo Crystal HD
Doświadczenie przenośnego zapachu staje się luksusem. Elegancka i trwała konstrukcja CRYSTAL została zaprojektowana, aby być odporna na zarysowania, zachowując odrobinę elegancji i szyku. CRYSTAL to przenośny klejnot, wykonany z przezroczystego materiału, w kształcie diamentu i wydłużony o nową złotą lub srebrną głowicę natryskową High Definition. Przezroczystość CRYSTAL Portable Spray pozwala zawsze sprawdzić poziom zapachu. Zawsze wiesz, jak bardzo nosisz swój ulubiony zapach. Travalo Crystal HD Elegance to rewolucyjny opryskiwacz wielokrotnego napełniania, który umożliwia łatwe, szybkie i wygodne korzystanie z ulubionych perfum w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki opatentowanemu systemowi zostanie wypełniony w kilka sekund.

Zaletą tego opryskiwacza jest jego lekkość i odporność na uderzenia. Pasuje do każdej torebki lub walizki.

Jedną z innych korzyści jest to, że Travalo Crystal HD Elegance można również zabrać na pokład samolotu bez unikalnego systemu kontroli ciśnienia, który zapewnia, że ​​Travalo Ice dostosowuje się do zmieniających się ciśnień powietrza podczas lotu.

Travalo Crystal HD Elegance może obsłużyć do 65 aplikacji twojego ulubionego perfumu przy pełnym obciążeniu. Mierzy tylko 8 cm. Możesz natychmiast zamówić Travalo Crystal HD Elegance w naszym sklepie internetowym. Travalo Crystal HD Elegance może uszczęśliwić Cię w ciągu kilku dni.

Materiał: Korpus – aluminium, opryskiwacz – tworzywo sztuczne


Kategórie: Małe flakony do ponownego napełnienia

Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Złota)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.