Versace Bright Crystal - damska EDT 50 ml

2x opinie klientów
2 4

Producent: Versace
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
176,80 176,80 zł

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Versace Bright Crystal


Versace Bright Crystal - damska EDT 50 ml

Perfumy Versace Bright Crystal:

Kwiatowo-świeży zapach. Delikatna zmysłowość, krystaliczna przejrzystość i błyszczący blask: Versace prezentuje promienny kryształ Bright Crystal. Drogocenny klejnot wyjątkowej urody jest pełen orzeźwiających i kwiatowych nut. Fascynujący i uroczy zapach jest przeznaczony dla kobiety Versace, silnej i pewnej siebie, ale zarazem kobiety zmysłowej i czarującej piękności. Przy pierwszym kontakcie, niczym jedwabna apaszka, otuli ją promiennymi nutami yuzu, a w tle orzeźwi ją sok z owocu granatu schłodzony kostkami lody. Potem przychodzi kolej na szlachetny bukiet magnolii, piwonii i lotosu, łączący w sobie przejrzystość i subtelną zmysłowość. W tle rozwija się przyjemny akord wzmocniony ambrą, rozgrzewającym drewnem nerkowca i piżmem. Zapach został wprowadzony na rynek w roku 2006. Perfumy Ver­sace Bright Crystal możecie natychmiast zamówić w naszym internetowym sklepie Perfu­my Versace Bright Crystal może Państwu sprawić radość już za kilka dni. Ulubiony zapach, bardzo świeży, owocowo-kwiatowy

Skład perfum Versace Bright Crystal:

Głowa perfum Versace Bright Crystal:

lodowy akord, granat, Yuzu

Serce perfum Versace Bright Crystal:

piwonia, magnolia, kwiat lotosu

Baza perfum Versace Bright Crystal:

roślinna ambra, piżmo, drewno nerkowca

Wideo do perfum Versace Bright CrystalKategórie: Versace ,

Versace Bright Crystal - damska EDT 50 ml

  • Edyta Klaczak 29.08.2013

    Zapach prześliczny, po raz pierwszy spotkałam się z nim, gdy moja siostra zamówiła go dla siebie. Kwiatowy, ale nie z tych mdłych. Świeży, bardzo wiosenny, szczególnie polecam właśnie na tą porę roku. Lekki, lecz czuć w nim nutkę zmysłowości. Odejmuje jedną gwiazdkę za trwałość, po marce spodziewałam sie nieco dłuższego efektu.

  • Aleksandra Solak 03.08.2013

    mój pierwszy zakupiony zapach od versace- teraz moja ulubiona marka. BRIGHT CRYSTAL zapach trwały, lekka nuta kwiatowa, ja używam w jesienno -zimowe miesiące.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.