Versace Man Eau Fraiche - męska EDT 100 ml


Producent: Versace
PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY
niżej można śledzić jego dostępność
160,20 160,20 zł 386,60 zł Oszczędzisz 59% z ceny

Perfumy kupujemy tylko u oficjalnych dystrybutorów i dlatego możemy zagwarantować oryginalność naszych produktów

Następne warianty - Versace Man Eau Fraiche


Versace Man Eau Fraiche - męska EDT 100 ml

Perfumy Versace Man Eau Fraiche:

„Mężczyzna Versace to synonim uwodzicielskiej elegancji. Versace Eau Fraiche Man składa hołd nowoczesnemu mężczyźnie, któremu nie brakuje charyzmy i wiary w siebie.“ – Donatella Versace. Męski zapach Versace przeznaczony jest dla silnego i pewnego siebie mężczyzny, który lubi luksus i orientuje się w aktualnych trendach mody. Dla mężczyzny, którego główną dewizą jest jego swobodny duch i który umie smakować każdą chwilę swojego życia, Versace Eau Fraiche Man dokładnie odpowiada jego odbieraniu świata i swojego miejsca w nim. Wynikiem tej koncepcji, w której klasyczne składniki spotykają się z niezwykłymi nutami, jest nowe znaczenie terminu harmonia. Wprowadzony na rynek w 2006 roku. Perfumy Versace Man Eau Fraiche możecie natychmiast zamówić w naszym internetowym sklepie. Versace Man Eau Fraiche może Państwu sprawić radość już za kilka dni.

Skład perfum Versace Man Eau Fraiche:

Głowa perfum Versace Man Eau Fraiche:

biała cytryna, drzewo różane, karambola, kardamon

Serce perfum Versace Man Eau Fraiche:

igły cedrowe, estragon, szałwia, pieprz

Baza perfum Versace Man Eau Fraiche:

drewno, ambra, piżmo, szafran

Wideo do perfum Versace Man Eau FraicheKategórie: Versace , Zapachy dla mężczyzn - Do garnituru , Zapachy dla mężczyn - Dla poszukiwaczy przygód , Męskie perfumy - rabaty% , TOP męskie perfumy , Męskie

Versace Man Eau Fraiche - męska EDT 100 ml

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.